Česká podnikatelská pojišťovna pomáhá seniorům


			Česká podnikatelská pojišťovna pomáhá seniorům
18.5.2020 Tiskové zprávy

Česká podnikatelská pojišťovna se v době koronavirové krize partnersky podílí na sérii přímých přenosů na platformě Kultura žije vysílaných na Mall.tv. s názvem Tahle země je i pro starý.

Uplynulý víkend tak proběhly plnohodnotné online koncerty špiček české hudební scény na podporu seniorů v období pandemie Covid-19.  

V sobotu 16. května zazpívala Ewa Farna a v neděli 17. května vystoupila skupina Chinaski, se kterou ČPP dlouhodobě spolupracuje.  Chinaski s pomocí pro seniory souhlasili okamžitě a vzpomněli si i na naši dobrovolnickou akci.

V listopadu jsme odehráli koncert pro domov seniorů v Litoměřicích. Bylo to moc příjemné. Nedávno jsme se dozvěděli, že 52 tamních důchodců má pozitivní test na Covid 19. Tak jsme neváhali s podporou této akce,“ řekl Michal Malátný.


Mohlo by vás zajímat: Projevy krize: HDP klesl mezičtvrtletně o 3,6 %


V rámci těchto koncertů je možné finančně přispět na pomoc seniorům, kteří jsou pandemií Covid-19 ohroženi.

Sledování programu je zdarma, Vaše příspěvky však pomohou seniorům doma i v domovech. Podpořit je můžete libovolnou částkou, a to nejen v průběhu přímého přenosu, ale už nyní prostřednictvím transparentní dárcovské platformy Donio.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články