D.A.S. spouští Právo pro všechny – portál pro rozvoj právního povědomí


			D.A.S. spouští Právo pro všechny – portál pro rozvoj právního povědomí
30.1.2019 Tiskové zprávy

D.A.S. pojišťovna právní ochrany spustila v pátek nový informační portál Právo pro všechny. Portál si klade za cíl pomoci obyčejným lidem se základní orientací v právních problémech a poskytnout jim vodítko, jak postupovat při řešení sporů.

Právo pro všechny je informační portál zaměřený na právní osvětu. Nabízí úvod do právní problematiky dané věci a přehled možností řešení modelových případů. K dispozici jsou zde zcela zdarma také vzory nejčastějších právních smluv a dokumentů (reklamací, výpovědí apod.) s průvodním listem a doporučením, jak v konkrétních situacích správně postupovat.

Všechny právní vzory jsou prověřeny praxí a je garantován jejich soulad s aktuální legislativou. „Každý právní problém je individuální a nelze ho plně pokrýt žádným z obecných článků. Věříme však, že díky nim dokáží čtenáři problematiku lépe pochopit, vyhodnotit svou situaci a položit advokátům správné otázky, což jim v konečném důsledku pomůže ušetřit nervy i peníze. Chceme, aby se náš nový portál stal do budoucna jedničkou mezi podobně zaměřenými právními portály,” vysvětluje Jitka Chizzola, generální ředitelka společnosti D.A.S., která projekt zastřešuje v rámci společenské odpovědnosti. 


Mohlo by vsá zajímat: Kriminalita v Česku klesla. Přesto došlo ke 116 vraždám


Na portálu D.A.S. spolupracovala s přední vývojářskou firmou Proboston, která web programovala. „Lidé mají tendence inspirovat se nejrůznějšími články z internetu, jejichž zpracování bohužel bývá mnohdy nepřesné a informace v nich zastaralé či zavádějící. Ve spolupráci s našimi i dalšími nezávislými právníky se projektem snažíme poskytnout široké veřejnosti relevantní a ověřené informace. Naší ambicí je být neutrálním a seriózním zdrojem informací, který přispěje k pohodlnějšímu životu a rozvoji právního povědomí ve společnosti,” uzavírá Jitka Chizzola.

D.A.S. pojišťovna právní ochrany

D.A.S. pojišťovna právní ochrany je s čtyřiadvacetiletou tradicí v České republice jedničkou na trhu s právní ochranou (dle České národní banky se podílí téměř 92 % na nákladech na pojistná plnění celého trhu s právní ochranou).

D.A.S. je jedinou specializovanou a nezávislou pojišťovnou svého druhu u nás. Svým klientům nabízí nonstop dostupný kvalitní právní servis, který se prolíná mnoha oblastmi života i podnikání. Zabývá se také edukací a přispívá k rozvoji právního povědomí ve společnosti.

Ve své praxi se pojišťovna opírá o zkušenosti z více než stoleté tradice firmy i o své mezinárodní zázemí. Působí nejen v Evropě, ale také v Kanadě nebo Jižní Koreji.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články