Finanční produkt roku? Životní pojištění od Allianz boduje už popáté


			Finanční produkt roku? Životní pojištění od Allianz boduje už popáté
2.2.2021 Tiskové zprávy

Pátý rok za sebou obhájila Allianz v soutěži Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2020 první místo v kategorii Rizikové životní pojištění s produktem Allianz ŽIVOT. Na medailové pozice se však pojišťovna dostala i se svoji penzijní společností za stříbrné Doplňkové penzijní spoření a s bronzovým cestovním pojištěním.

Od loňského roku mohou klienti Allianz navíc nově uzavírat životní pojištění Allianz ŽIVOT bez podpisu na pobočce, a to prostřednictvím vzdáleného připojení s obchodním zástupcem. Pojistná smlouva bude platná i bez klientova podpisu, místo podpisu totiž stačí, aby klient zaplatil pojistné.


Mohlo by vás zajímat: Ivan Špirakus: Nové zkoušky významně zvyšují kvalitu profesionálů v oboru


Allianz ŽIVOT je určený těm, kteří neradi pročítají stohy nezáživných textů, dbají o své zdraví a kdyby se jim něco stalo, tak chtějí mít jistotu, že dostanou nejvíce peněz na trhu. I proto už tento produkt od svého uvedení na trh získal mnoho cen. Okamžitě se stal Pojišťovacím inovátorem v rámci Ceny Hospodářských novin a první místa si odnesl ve svých kategoriích i ze soutěží Pojišťovna roku, Nejlepší pojišťovna roku a Zlatá koruna.


Mohlo by vás zajímat: ČNB: Jaká byla úspěšnost odborných zkoušek za 4Q 2020?


První ročník soutěže Finparáda.cz – Finanční produkt roku proběhl již v roce 2011. Jsou do ní automaticky zařazeny všechny finanční produkty vybraných typů, které v Česku nabízejí pojišťovny, penzijní a investiční společnosti a banky. Počátkem roku odborníci vyhlásí vždy tři nejlepší produkty v každé kategorii.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články