Letos se pro Paraple poběží již po dvacáté!


			Letos se pro Paraple poběží již po dvacáté!
13.9.2019 Tiskové zprávy

V sobotu 14. září se v Malešickém parku uskuteční již dvacátý ročník charitativního Běhu pro Paraple. Běh slavnostně odstartuje spoluzakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák. Centrum Paraple pomáhá lidem s poraněním míchy již neuvěřitelných 25 let. Podpořit ho může každý zakoupením speciálního trička, které zároveň slouží jako vstupenka na akci.

Sprinterskou trať 100 m můžete jít, klusat, běžet, sprintovat nebo jet na všem, co má kola. Zároveň se můžete poměřit se současným držitelem českého rekordu, sprinterem Zdeňkem Stromšíkem. Program oživí vystoupení mistra světa na BMX, Dominika Nekolného, a parkourová show In Motion Academy.

Součástí programu bude i Kooperativní basket zóna. Pojišťovna Kooperativa, která je partnerem Národní basketbalové ligy, je zároveň i generálním partnerem Centra Paraple. Proto touto formou nabízí návštěvníkům na vlastní kůži vyzkoušet trefit koš z vozíku, projet se na handbike nebo ragbyovém vozíku.


Mohlo by vás zajímat: Počet obyvatel ČR vzrostl na 10,67 milionu. Díky migraci


„Podporujeme lidi s handicapem, kteří překonají sami sebe a po úrazu najdou chuť sportovat. Jak je to obtížné, si touto formou mohou vyzkoušet všichni návštěvníci Běhu pro Paraple,“ zve k návštěvě Basket zóny Veronika Valentová z Nadace Kooperativy.   

Paraple nezapomíná ani na ty nejmenší, pro které bude připraven dětský tvořivý stan, skákací hrad, labyrint nebo tradiční loutkařské divadlo Zvoneček. Rodiče při čekání na své ratolesti budou moci využít Kooperativa relax zónu se slunečníky a lehátky a Fatboyi.

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články