Platit autopojištění úměrně najetým kilometrům? U Allianz realita


			Platit autopojištění úměrně najetým kilometrům? U Allianz realita
13.8.2019 Tiskové zprávy

Jezdím málo, platím málo. Tímto heslem se řídí již 365 tisíc klientů Allianz, kteří upřednostňují férové autopojištění podle ujetých kilometrů. Nízká sazba přitom předpokládá pouhé nahlášení stavu tachometru

„Abychom mohli ověřit, kolik toho v průběhu roku klient opravdu najezdí, nemusí si do auta instalovat sledovací zařízení, postačí, když nám pouze zašle fotografii svého tachometru,“ říká ředitelka autopojištění Allianz Veronika Hašplová.


Mohlo by vás zajímat: Nařízení PEPP zveřejněno. Co čeká klienty?


Na začátku motorista odhadne, kolik kilometrů za rok najede a zvolí si příslušné pásmo nájezdu. To mu pojišťovna zohlední při stanovení ceny pojištění na daný rok. Po sjednání pak dodá aktuální fotografii a stav svého tachometru.

Allianz díky tomu spočítá, zda byl odhad správný a případně řidiče přeřadí do jiného pásma. V dalším období pak zohlední aktuální pásmo a přeplatek nebo nedoplatek z loňského roku.

Jak doložit fotografii tachometru?

On-line

  • Fotografie lze jednoduše nahrát podle pokynů na webové stránce allianz.cz/kilometry/nahrani nebo prostřednictvím MojeAllianz.cz

Přes aplikaci

  • S mobilní aplikacíAllianz CZ vyfotíte a odešlete fotografii do 30 sekund.

E-mailem

  • Fotografii je možné zaslat i na info@allianz.cz a připojit fotografii. E-mailem posílejte fotografii pouze v souvislosti s ukončením smlouvy.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články