Petr Kříž je novým obchodním ředitelem KAPITOLu


			Petr Kříž je novým obchodním ředitelem KAPITOLu

Obchodním ředitelem společnosti KAPITOL se od 2. září 2021 stal Petr Kříž. Mezi jeho hlavní úkoly patří zejména rozvoj a strategie směřující k dalšímu růstu společnosti, podpora obchodní sítě a řízení vztahů s obchodními partnery.

Petr Kříž (46 let) má dlouholeté zkušenosti z oboru pojišťovnictví a finančního poradenství. Působil například v pojišťovně Kooperativa na pozici ředitele odboru spolupráce s externími partnery. Do KAPITOLu přichází z Generali České pojišťovny, kde zastával funkci ředitele útvaru externí distribuce. 


Mohlo by vás zajímat: TOP 30 pojišťovacích makléřů za rok 2020 v Česku dle oPojištění.cz


KAPITOL je stabilní českou společností a v oboru finančního poradenství působí již od roku 1995. Patří do silné nadnárodní finanční skupiny Vienna Insurance Group (VIG), pod kterou spadají i nejvýznamnější společnosti rakouského a českého trhu, jako jsou Wiener Städtische nebo Kooperativa. Akcionáře společnosti KAPITOL tvoří Kooperativa (70 % akcií) a zbývajících 30 % akcií vlastní rakouský LPV-HOLDING.


Mohlo by vás zajímat: Pojistný obzor: Co přináší připravovaná evropská regulace umělé inteligence?


Díky spolupráci s předními pojišťovnami v ČR, finančním koncernem VIG, významnými bankovními domy a dalšími investičními partnery si KAPITOL zajistil zcela unikátní postavení na trhu finančního poradenství. Aktuálně má KAPITOL přes 2 500 spolupracovníků na více než 70 pobočkách po celé České republice.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články