Transformace přinesla nový KAPITOL  


			Transformace přinesla nový KAPITOL  

Poradenská společnost KAPITOL v roce 2020 slaví nejen 25. výročí od založení, ale také dokončila rozsáhlou transformaci celé firmy. Pomyslnou tečkou za celou restrukturalizací je inovované logo, moderní web a spuštění nové divize KAPITOL Reality.

KAPITOL je česká, finančně poradenská společnost, která stojí na zkušenostech, hrdé tradici a pevných základech, budovaných přes 25 let. Za tuto dobu si zajistila zcela unikátní postavení na trhu a získala statisíce klientů. Začátek a důvody transformace popsal Michal Pobuda, předseda představenstva společnosti KAPITOL: „Důvodů bylo více. Hodně se změnilo legislativní prostředí a oblast ochrany osobních dat klientů. Celý trh navíc procházel a stále ještě prochází obrovskou změnou. Největším důvodem však bylo pomalé tempo inovací za poslední roky. Dostali jsme se do stavu, kdy pár novinek by naši situaci významněji neřešilo.” Proto se vedení KAPITOLu a hlavní akcionář dohodli na razantních změnách a byl zahájen rozsáhlý transformační program, který měl ambici za necelé tři roky fakticky postavit nový KAPITOL.


Mohlo by vás zajímat: Výroční zprava ČAP: Předepsané pojistné členů dosáhlo 137 mld. Kč


Postupně došlo k navázání spolupráce s téměř dvaceti novými obchodními partnery, zejména v pojišťovnictví a investicích. Dnes má nabídku produktů srovnatelnou se standardem na trhu. Klienti změny přijali velmi pozitivně, protože nabízené portfolio produktů a služeb se několikanásobně zatraktivnilo. „Během transformace jsme obměnili většinu našich IT systémů za nový ekosystém pro naše spolupracovníky. Obsahuje několik nových online srovnávačů a sjednávačů produktů, bezpapírový záznam z jednání, nástroj pro sběr klientských dat a tvorbu finančního plánu a mnoho dalšího. S jistou hrdostí mohu říct, že v digitálních systémech a online nástrojích jsme udělali obrovský kus práce a začínáme se plnohodnotně měřit s těmi nejlepšími,“ dodává Michal Pobuda.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: „Houmofisová“ sociální abstinence


Nový KAPITOL se skládá ze čtyř samostatných divizí, které se navzájem doplňují a podporují. Původní tým poradců komplexního finančního poradenství se rozšířil po úspěšné fúzi se společností Benefita o divizi Autopojištění. Daří se i divizi Kapitol GOLD, která se zaměřuje na investice do cenných kovů a mimo jiné klientům nabízí i unikátní emisi vlastních investičních mincí. „Novinkou a zmíněnou čtvrtou divizí je KAPITOLReality, kde našim klientům nabízíme profesionální služby v oblasti prodeje a nákupu i pronájmu nemovitostí. Základem je synergie s finančním poradenstvím, ale také moderní software, férové provize, inovativní postupy a kreativní způsoby práce v realitách,” řekl Pavel Beneš, ředitel divize Realit.

Logo KAPITOL 2020Pomyslnou tečkou za celou transformací společnosti KAPITOL je uvedení nového loga a spuštění webu. Ten se zaměřuje na portfolio služeb všech divizí a spolupracovníků KAPITOLu, kteří našim klientům pomáhají dělat dobrá rozhodnutí. „Naše nové logo klienti jistě hned poznají, protože se nejedná o revoluci v designu. Komunikujeme tím, že KAPITOL je dnes nová a moderní firma, která se zároveň hrdě hlásí ke své 25leté historii a sounáležitosti se skupinou VIG,” vysvětlil ředitel marketingu Miloslav Pácalt.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články