KAPITOL Gold spouští e-shop na nákup zlata a stříbra


			KAPITOL Gold spouští e-shop na nákup zlata a stříbra
30.7.2020 Tiskové zprávy

Finančně poradenská společnost KAPITOL spouští od 1. srpna na stránkách své divize KAPITOL Gold internetový obchod se zaměřením na prodej fyzického zlata a stříbra. Slitky a mince z drahých kovů zde mohou nakoupit klienti KAPITOLu i široká veřejnost.

„Víme, že zlato, stříbro či platina, mají vynikající pověst a lidé k nim mají velice pozitivní vztah. Češi jen za rok 2019 nakoupili slitků a mincí investičního zlata v hodnotě přes dvě miliardy korun,” potvrzuje Michal Pobuda, předseda představenstva KAPITOLu.

Společnost KAPITOL prostřednictvím své divize KAPITOL Gold, která se až doposud zabývala zprostředkováním investic do cenných kovů, jako je zlato, stříbro a platina, spustila začátkem léta prodej vlastních sběratelských mincí. O měsíc později přichází s e-shopem, který je dalším krokem pro zlepšení a zkvalitnění služeb pro klienty i širokou veřejnost.


Mohlo by vás zajímat: Dopady COVID-19 na pojistitele v DACH regionu


“Reagujeme na potřeby a připomínky od našich klientů. Během jarní karantény mnohonásobně vzrostl zájem po investičních kovech a kvůli obavám z ekonomických dopadů koronavirové krize se dá očekávat, že ceny zlata a stříbra ještě vzrostou,” dodává Michal Pobuda.

Nový e-shop na webu KAPITOL Gold bude zpočátku nabízet produkty od České mincovny, kde si každý zájemce může vybrat z široké nabídky investičních slitků a zajímavých sběratelských edic mincí či medailí.

Zdroj: KAPITOL, Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články