KAPITOL emituje zlaté a stříbrné mince se zajímavou sběratelskou hodnotou


			KAPITOL emituje zlaté a stříbrné mince se zajímavou sběratelskou hodnotou
10.7.2020 Tiskové zprávy

Jako první mezi finančně poradenskými společnostmi spustil KAPITOL během července prodej vlastních sběratelských mincí ze zlata a stříbra. Unikátní emise limitované edice mincí nese keltské motivy a má zajímavý sběratelský potenciál.

Společnost KAPITOL spustila prodej unikátních vlastních mincí. Speciální limitované edice budou mapovat historii mincovnictví v českých zemích od počátku do současnosti. První pamětní mince KAPITOLu ponesou motivy nejvýznamnějších keltských sídel (oppidií).


Mohlo by vás zajímat: Koronavirus těžce dopadl nejen na českou ekonomiku


Robert Vlášek, ředitel divize KAPITOL Gold, který stál u zrodu myšlenky na vlastní edici mincí, sdělil: „Pro naše klienty jsme v unikátní první emisi pamětních mincí připravili 50 zlatých mincí o hmotnosti jedné trojské unce* a 100 kusů mincí stříbrných se stejnou hmotností. Dle vyjádření odborníků české numismatické společnosti a také tvůrce mince je jasné, že investiční mince KAPITOLu jsou zajímavé motivem a provedením a jde o sběratelský velmi zajímavý produkt.“

Po zakoupení mince obdrží každý klient zboží v atraktivní dárkové krabičce, kde vedle samotné dřevěné etue bude i certifikát pravosti od České mincovny a sériové číslo dané limitované edice.

Více informací najdete ZDE: kapitolgold.cz.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články