Přes 120 poradců ČS Plus odchází ke společnosti KAPITOL!


			Přes 120 poradců ČS Plus odchází ke společnosti KAPITOL!

Více než 120 poradců a úvěrových specialistů SSČS, kteří na českém trhu pracovali pod obchodní značkou ČS Plus, vyhodnotilo v silně konkurenčním prostředí podmínky KAPITOLu za nejlepší.

Vedení Buřinky se rozhodlo ukončit síť ČS Plus z důvodu neexistence IT infrastruktury a koncepčního rozhodnutí do ní neinvestovat. V současné podobě by bylo obtížné obstát na silně konkurenčním trhu finančních poradců. Díky úzké a strategické spolupráci skupin ERSTE a Vienna Insurance Group (VIG) bylo umožněno společnosti KAPITOL vytvořit nabídku lidem z ČS Plus.


Mohlo by vás zajímat: Lékařské kapacity kritizují MeSES! Covid je nemoc. Ne nástroj k proměně společnosti


Poradcům ČS Plus byl následně předložen návrh pro přestup, který obsahoval vše, co moderní finanční poradce 21. století potřebuje: špičkové IT zázemí, fungující podporu společnosti, odpovídající odměňování, propracovaný systém vzdělávání, vlastnictví kmene a další možnosti pro rozvoj podnikání od finančně poradenské společnosti KAPITOL. ČS Plus obdržela nabídky na spolupráci i od dalších finančně-poradenských společností.

„Jsme velmi rádi, že si většina spolupracovníků ČS Plus vybrala řešení od KAPITOLu. Potvrzuje se, že směr transformace KAPITOLu, která začala v roce 2018, je správný. Stali jsme se moderní firmou, která je plně konkurenceschopná, a vytváříme prostředí, které pomáhá našim spolupracovníkům růst a umožňuje našim klientům dělat dobrá rozhodnutí,“ dodal k tomuto úspěchu člen představenstva Radek Milion.


Mohlo by vás zajímat: Co kryje první německé pojištění řidičského průkazu?


Výborné podmínky potvrdili i noví spolupracovníci z ČS Plus. Líbí se jim dlouhodobá stabilita KAPITOLu, 26leté zkušenosti ve finančním poradenství, podpora centrály, firemní školení a vzdělávání, motivační provizní systém, profesionální IT zázemí, široké produktové portfolio a otevřené možnosti pro další rozvoj jejich podnikání. Nyní budou moci svým klientům nabídnout komplexní služby v oblasti finančního poradenství a možnosti realizace jejich cílů a potřeb. Úspěšná akvizice má ještě jeden významný benefit. KAPITOL získal 28 kamenných poboček, což významně rozšířilo pokrytí České republiky. Klienti tak mohou využít odborného finančního poradenství a další služby KAPITOLu na více místech.

 

Zdroj: KAPITOL

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články