Sjednavač IGNÁC už rok poradcům usnadňuje práci


			Sjednavač IGNÁC už rok poradcům usnadňuje práci

IGNÁC, inteligentní sjednavač autopojištění, který poradcům výrazně usnadňuje život, oslavil první narozeniny! Víte, jak se daří jedné z nejúspěšnějších aplikací z dílny INSIA a jaké novinky se chystají?

Chytřejší než ostatní sjednavače

IGNÁC přišel na svět loni v prosinci, na 195. výročí narození Ignáce Šustaly. Nejde o obyčejný sjednavač autopojištění. Byl navržen tak, aby finančním poradcům a hypotečním makléřům ze sítě INSIA co nejvíce usnadnil práci.Ignác Šustala

Využívá prvky umělé inteligence, je chytřejší a sofistikovanější než jiné sjednavače. Je výjimečný v tom, že neřadí nabídky pouze dle ceny pojištění, ale sám inteligentně vytvoří komplexní nabídku a doporučí poradci nejvhodnější variantu pro klienta, a to hned několik.

Smlouvu sjedná za 5 minut

U poradců je IGNÁC velmi oblíbený, protože celý proces vyřeší on-line na pár kliknutí. V reálném čase porovnává a zpracovává nabídky jednotlivých pojišťoven a rovnou umožní sjednání pojistné smlouvy bez podpisu klienta.

Navíc automaticky vygeneruje záznam z jednání. Klient tak odchází bez dlouhého čekání s hotovým pojištěním, které odpovídá jeho požadavku na cenu i kvalitu.


Mohlo by vás zajímat: Postřehy Evy Gmentové: Vraťme pojišťovákům prestiž. ZDP pomůže


IGNÁCe se pordcům líbí

Čísla mluví jasně. Od spuštění bylo přes IGNÁCe sjednáno přes 40 % všech smluv týkajících se autopojištění. Celkem šlo o více než 14 tisíc pojistných smluv v celkovém objemu přes 50 000 000 Kč.

Neustálý vývoj

Na aplikaci se nepřetržitě pracuje. K výročí IGNÁC dostal nový grafický kabát a přehledné statistiky. V budoucnu se mohou poradci INSIA těšit na řadu novinek.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Druhé ohlédnutí za rokem 2018


INSIAdlouhodobě klade důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a sjednavačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Členové sítě tak mají bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí.

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články