Credendo

Credendo

IČO: 27245322

Sídlo: Na Pankráci 1683/127, 140 00 Prague 4, Česká republika

Telefon: +420 261 097 575

Web: http://www.credendo.com/


Credendo je evropská skupina úvěrových pojišťoven, která je aktivní ve všech segmentech úvěrového pojištění a svým klientům napříč celým kontinentem nabízí široký sortiment produktů, které kryjí obchodní i politická rizika po celém světě.

Credendo je předním partnerem v oblasti krytí rizik spojených s obchodními transakcemi a investicemi v reálné ekonomice a usnadňuje financování těchto transakcí.

Posláním společnosti je podporovat obchodní vztahy. Poskytuje individuální řešení v oblasti pojištění, zajištění, pojištění záruk a financování spojená s domácími i mezinárodními obchodními transakcemi nebo investicemi v zahraničí. Credendo chrání společnosti, banky a pojišťovny proti politickým rizikům a usnadňujeme financování těchto transakcí.

Jako poskytovatel pojištění Credendo rozumírizikům a jejich odlišným podobám. Náležitá péče, kterou věnuje své práci je  standardem. Spokojenost klienta je na prvním místě. Společnost naslouchá, nabízí řešení na míru, je vždy k dispozici, vysvětluje svá rozhodnutí a poskytuje prvotřídní zákaznický servis. Zaměstnanci společnosti přinášejí důmyslná řešení v reakci na konkrétní podnikatelské potřeby nebo rizikové situace.

Credendo respektuje své klienty, zaměstnance, akcionáře i ostaní osoby, které svou činností ovlivňuje. Firma respektuje společnost a životní prostředí. Se zaujetím vystupuje proti jakékoliv formě diskriminace. Ke každému se chová spravedlivě a čestně. Vždy se snaží konat správně a podle standardů etického chování.

Související články