HDI Versicherung AG, organizační složka

HDI Versicherung AG, organizační složka

Sídlo: Jugoslávská 29
120 00  Praha 2

Telefon: 220 190 210

Web: http://www.hdiczech.cz/


HDI Versicherung AG, organizační složka, působí na českém trhu od roku 1993 (dříve pod názvy Gerling Všeobecná pojišťovací akciová společnost a HDI Industrie Versicherung AG) jako pobočka HDI Versicherung AG Wien, patřící do holding HDI Gerling International Holding AG Hannover a zastřešený koncernem Talanx AG Hannover.

Patříme k vedoucím evropským pojistitelům nabízejícím všechna odvětví průmyslového pojištění a poskytujeme pojistnou ochranu, která je individuálně přizpůsobena potřebám podniků. Těžiště naší činnosti přitom spočívá v přesné analýze pojistných nebezpečí společně se zákazníky.

Mezinárodně činným společnostem nabízíme také moderní, na míru šité pojistné programy, které mohou být poskytovány prostřednictvím našich dceřiných společností a poboček, jakož i partnerů působících na celém světě.

HDI Versicherung AG, organizační složka je členem České asociace pojišťoven (ČAP) a Česko-německé průmyslové a obchodní komory (DTIHK).

Služby našim klientů v České republice poskytujeme ze sídla společnosti v Praze. Úzkou spolupráci máme také s pobočkami na Slovensku a v Maďarsku.

Související články