FINfest: Příležitosti a výzvy roku 2018


			FINfest: Příležitosti a výzvy roku 2018

Co se děje na trhu pojištění? Jednají pojišťovny opravdu v nejlepším zájmu klienta? To byla témata konference FINfest, která se konala 29. listopadu v Konferenčním centru City na pražském Pankráci. Podívejte se na exkluzivní videozáznamy projednávaných témat.

Úvodní přednášku si vzal na starost výkonný ředitel USF Jiří Šindelář. Na ní pak navázala panelová diskuze, která se zaměřila na hlavní problémy současné distribuce. Moderátorem byl ředitel společnosti CreaSoft Tomáš Síkora a jako panelisté prezentovali své názory ředitel právních služeb a compliance ve společnosti Partners Vít Mikolášek, generální sekretář AFIZ Petr Šafránek a ředitel společnosti SAB servis Mojmír Urbánek.


Mohlo by vás zajímat: Podcast: Vývoj autonomních vozidel. Co na to Asimov?


Se svými názory na současnou distribuci se podělil i generální ředitel společnosti Broker Trust Michal Knap. A o silných a slabých stránkách pojistných produktů pohovořil Aleš Marcol ze společnosti Comadso.

Do produktové kuchyně NN návštěvníky konference zavedl head of product development an pricing Vlastimil Dvořák a on-line srovnavač pojistných podmínek představil specialista společnosti SAB.

Zdroj: FINfest

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články