Konference RISKfest: Pojištění odpovědnosti (1. díl)


			Konference RISKfest: Pojištění odpovědnosti (1. díl)
3.11.2017 Spektrum, Produkty

Názory uznávaných odborníků na pojišťovnictví jsou vždy zajímavou materií, která pomáhá zorientovat se ve složitém světě této unikátní finanční sféry. V květnu tohoto roku se konala konference RISKfest, na níž vystoupili specialisté na pojištění a financování firem. Dnes se podívejme na první část panelové diskuze na téma pojištění odpovědnosti.

Jak se orientovat v nabídce produktů? Které typy odpovědnosti má smysl pojišťovat? Nejčastější chyby a problémy, řešení pojistných událostí. Taková byla témata debaty, kterou moderoval Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA. Jako panelisté se zúčastnili: Jakub Pôbiš, manažer odboru pojištění odpovědnosti a speciálních rizik v České podnikatelské pojišťovně, a Libor Zych, Head of Casualty ze společnosti Colonnade. 

V rámci celé akce probíhala také celá řada rozhovorů, kde dotazované osobnosti odpovídaly na aktuální otázky, které trápí současné pojišťovnictví. Do aktuálního příspěvku jsme zařadili názory moderátora této diskuze a místopředsedu AČPM Ivana Špirakuse ze společnosti INSIA. 

Zdroj: RISKfest

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články