Europ Assistance nově spolupracuje se společností LeasePlan Česká republika


			Europ Assistance nově spolupracuje se společností LeasePlan Česká republika
27.6.2017 Tiskové zprávy

Od června spolupracuje Europ Assistance při poskytování technických asistenčních služeb se společností LeasePlan Česká republika. Výsledkem je zefektivnění a rozšíření služeb nejen v oblasti operativního leasingu, ale i v rámci technické asistence jako celku.

Zákazníci využívající operativní leasing mohou v rámci asistenčních programů nepřetržitě čerpat nejen služby poskytované v případě nouze, jako jsou technická pomoc v místě události, odtah, zapůjčení náhradního vozidla, ale i služby VIP asistence, jako například zajištění donáškových služeb, péče o domácnost či business services. 

„Implementací služeb LeasePlan Assistance na naší technické platformě jsme rozšířili kapacity a specializaci technického týmu. Zároveň nám tato spolupráce umožnila zavést do praxe několik prvků automatizace procesů a reportingu, které znamenají zefektivnění a rozšíření služeb nejen v oblasti operativního leasingu, ale i v rámci technické asistence jako celku. Pozitivní efekt těchto inovací se promítne i do služeb a spoluprací s našimi stávajícími zákazníky“ uvádí Vladimír Fuchs, ředitel Europ Assistance.

Zdroj: Europ Assistance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články