Fairfax Group věnuje 3 miliony korun na boj proti Covid-19 v CEE regionu


			Fairfax Group věnuje 3 miliony korun na boj proti Covid-19 v CEE regionu
26.5.2020 Tiskové zprávy

Fairfax Group věnuje prostřednictvím pojišťovny Colonnade Insurance 3 miliony korun na boj proti Covid-19 ve střední a východní Evropě.

Vzhledem k bezprecedentním dopadům pandemie Covid-19 na zdravotnictví a neziskový sektor se kanadská společnost Fairfax  Financial  Holdings  Limited rozhodla podpořit lékařskou veřejnost a charitativní organizace věnující se pomoci ohroženým skupinám obyvatel ve střední a východní Evropě. Vybraným nadacím v regionu věnuje 3 000 000 korun, jež budou využity nejen na nákup ochranných pomůcek proti COVID-19, ale i na zajištění služeb pro seniory a rodiny v těžké životní situaci.


Mohlo by vás zajímat: Finanční poradci sjednali v 1Q 2020 produkty za 17 miliard korun


Peněžní dar od společnosti Fairfax bude poskytnut prostřednictvím její středoevropské dceřiné společnosti, pojišťovny Colonnade Insurance, která působí v Polsku, České republice, Rumunsku, Bulharsku, Maďarsku a na Slovensku.

O Fairfax Financial Holdings Limited

Fairfax Financial Holdings je holdingová společnost se sídlem v Torontu, která se prostřednictvím svých dceřiných společností angažuje v pojištění majetku a rizik, zajišťování a v řízení investic. Kmenové akcie společnosti jsou kótovány na torontské burze pod symbolem FFH a v amerických dolarech pod symbolem FFH.U. Pojišťovací a zajišťovací společnosti Fairfax Financial Holdings fungují na základě decentralizace, s autonomními týmy, které zodpovídají za implementaci upisovací strategie na jednotlivých trzích. Dceřiné společnosti Fairfax poskytují široké spektrum majetkových a odpovědnostních produktů a udržují diverzifikované portfolio rizik napříč všemi třídami podnikání, geografických oblastí a typů pojištěnců.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články