GČP podpoří klienty z řad malých a středních podnikatelů jedním milionem eur  


			GČP podpoří klienty z řad malých a středních podnikatelů jedním milionem eur  
14.7.2020 Tiskové zprávy

Generali Česká pojišťovna podpoří své klienty z řad malých a středních podnikatelů zasažených pandemií koronaviru jedním milionem eur. Podpora dosáhne částky jednoho milionu eur, tedy přibližně 27 milionů korun. Aktivita spadá pod mimořádný mezinárodní fond skupiny Generali, jíž je Generali Česká pojišťovna součástí. Tento mezinárodní fond disponuje prostředky v celkové výši až 100 milionů eur.

Generali Česká pojišťovna v následujících měsících podpoří vybrané klienty z řad podnikatelů. Podpora dosáhne celkové částky jednoho milionu eur, tedy přibližně 27 milionů korun. Cílem této aktivity je pomoci podnikatelům, kteří byli výrazně zasaženi nouzovým stavem vyhlášeným kvůli koronaviru. Pomoc je zaměřena primárně na klienty z řad malých a středních podnikatelů. Konkrétní způsob adresné pomoci bude stanoven v nejbližších týdnech.   


Mohlo by vás zajímat: Jak si vedou největší globální pojišťovací makléři?


Jedním z našich klíčových strategických cílů je být spolehlivým partnerem pro život našich klientů. V praxi to znamená poskytovat jim oporu v jakýchkoliv životních situacích,“ komentuje aktivitu Roman Juráš, generální ředitel Generali České pojišťovny a dodává: „ V aktuální náročné situaci chceme tato slova proměnit v konkrétní činy, a nabídneme tak pomoc těm našim klientům, kterým koronavirus významně zasáhl do podnikání.“

Skupina Generali, jíž je Generali Česká pojišťovna součástí, založila mimořádný mezinárodní fond ve výši až 100 milionů eur v březnu tohoto roku. Jeho cílem je nabídnout pomoc těm, kteří byli výrazně zasaženi pandemií koronaviru. Finanční prostředky z tohoto fondu mají podpořit zotavení v zemích, kde skupina Generali působí.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články