Poisťovna Slovenskej sporiteľny bude sloučena s Kooperativou


			Poisťovna Slovenskej sporiteľny bude sloučena s Kooperativou

Poisťovňa Slovenskej sporiteľne bude s účinností od 1. dubna 2018 sloučena s Kooperativa poisťovnou, pokud to bude schváleno příslušnými kontrolními orgány. Rozšíření „bankopojišťovnického" byznysu je totiž jeden ze strategických cílů Vienna Insurance Group v rámci programu Agenda 2020.

„Na jaře roku 2017 jsme založili projektový tým, který se zaměřuje na optimalizaci produktů, prodejních a příjmových složek. Významně se také věnuje potenciálu oblasti neživotního a zdravotního pojištění, a to v oblastech, kde stále vidíme velké příležitosti pro růst. Výpočty pro Slovensko ukázaly, že spojením zdrojů a kompetencí obou společností můžeme maximalizovat výhody jak pro banku a pojistitele, tak i pro koncového klienta,“ vysvětluje předsedkyně představenstva společnosti VIG Elisabeth Stadler.

Zákazníkům Slovenské sporiteľny – největší banky na Slovensku – budou tak i nadále nabízeny produkty bankopojištění, které budou přizpůsobeny jejich potřebám. A navíc budou moci spotřebitelé v budoucnu těžit i z rozšířeného portfolia neživotních pojistných produktů.

Zdroj: VIG

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články