UNIQA přináší úrazovou asistenci po nehodách pro motoristy


			UNIQA přináší úrazovou asistenci po nehodách pro motoristy
3.10.2018 Tiskové zprávy

UNIQA pojišťovna přichází s novým doplňkovým produktem k pojištění aut – úrazovou asistencí pro motoristy, kteří se zranili v souvislosti s nehodou anebo užíváním vozidla. Připojištění s asistencí je v nabídce od října a doplní paletu všestranných krytí jak k povinnému ručení, tak i havarijnímu pojištění. Poúrazová asistence je dostupná 24 hodin denně a není omezena věkem pojištěného.

Připojištění s touto speciální asistencí lze uzavřít buď pro řidiče auta, anebo pro celou posádku. Je určena pro kategorie osobních, užitkových a terénních vozidel. Zajišťuje komplexní servis pro osoby s handicapem po autonehodě, které nejsou schopné během léčby úrazu vykonávat běžné činnosti.

Lze ho nárokovat 24 hodin denně až do celkového limitu 10 000 korun pro každou pojištěnou osobu s omezenou pohyblivostí v důsledku úrazu v autě. Telefonické konzultace a informace lze čerpat neomezeně.

Cena úrazového připojištění včetně nové úrazové asistence pro motoristy je 300 korun v případě pojištění řidiče vozu a 130 korun za každé sedadlo v autě (pojištění celé posádky). U prémiových produktů havarijního pojištění UNIQA s nejširším krytím je cena připojištění s asistencí poloviční.


Mohlo by vás zajímat: Výroční zprava ČAP 2017: Hrubé předepsané pojistné se navýšilo o 4 %


Co kryje úrazová asistence pro motoristy UNIQA?

  • Telefonické zdravotní informace a konzultace (alergie, životospráva, dermatologie, léky, prevence, konkrétní zdravotní problém apod.).
  • Doprava z a do zdravotnického zařízení (do a z bydliště pojištěné osoby; sanitka nebo taxi).
  • Dovoz léků, nákup potravin a hygienických potřeb. Dovoz jednoho teplého nebo zmrazeného jídla denně do bydliště pojištěného.
  • Běžný úklid domácnosti (luxování, vytření, umytí nádobí, praní, žehlení apod.)
  • Asistence – pomoc při osobní hygieně, s přípravou jídla apod.
  • Opatrování dětí a seniorů ve společné domácnosti (dohled a pomoc s běžnými denními úkony).
  • Zajištění pobytu a doprava psa nebo kočky do nejbližšího útulku nebo zvířecího hotelu na nezbytnou dobu.

Služba je dostupná nepřetržitě na telefonu 272 10 10 20.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články