Kateřina Lhotská


			Kateřina Lhotská
2.8.2010 Spektrum

Kateřina Lhotská vystudovala obor Řízení složitých procesů na fakultě elektrotechnické VŠSE v Plzni. V pojišťovnictví působí od roku 2002, kdy začínala jako vedoucí IT analýzy a vývoje v Komerční pojišťovně. Zde využila výhody menší společnosti pro získání rozsáhlých odborných znalostí pojišťovnictví a užitečných zkušeností. 

V roce 2007 zamířila do společnosti Logos, která byla o rok později zakoupena společností Ness, kde záhy opustila pozice zaměřené technologicky a začala se orientovat výhradně na svět pojišťovnictví jako Insurance Competence Expert. Od roku 2013 pak působí ve společnosti EY (Ernst & Young) jako Insurance Industry Expert. 

Kateřina Lhotská průběžně sleduje a analyzuje vývoj pojistného trhu, specializuje se na odhad budoucích trendů a směrů v pojišťovnictví. Je nositelkou některých nových témat a odborné veřejnosti je známá i netradičním přístupem k řešení aktuálních otázek. Její filozofií je: "Když budete dělat to, co dělají ostatní, tak nic neztratíte, ale ani nezískáte. Pokud chcete něco získat, dělejte věci jinak". 

Ráda vyráží do přírody i do vzdálených krajin, zajímá se o historii a s chutí si poslechne klasickou hudbu. 

Zdroj: oPojištění

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články