Generali: Cestovní pojištění nabízí nová připojištění a rychlé online sjednání


			Generali: Cestovní pojištění nabízí nová připojištění a rychlé online sjednání

Základní limit léčebných výloh v rámcí cestovního pojištění společnosti Generali nově činí 4 miliony Kč, 100milionovou variantu doplňuje nový prostřední limit na úrovni 12 milionů korun. Premiéru slaví 100% pojištění storna cesta, které lze navíc sjednat také samostatně. V nabídce se objevuje i pojištění spoluúčasti na zapůjčené věci, například u auta nebo motorky z půjčovny.

Letošní zimní sezonu odstartovala pojišťovna Generali stylově – od ledna nabízí veřejnosti cestovní pojištění, které prošlo kompletní renovací. Nové “cestovko” si ponechalo to nejlepší z předchozího produktu, dále ale významně posunulo svoji nabídku kupředu. „Cestovní pojištění zachovává u klientů oblíbené produktové balíčky, rozšířili jsme ale nabídku připojištění a zvýšili limity nejen u pojištění léčebných výloh,” vysvětluje v kostce hlavní změny Dana Binderová, produktová manažerka cestovního pojištění Generali. Součástí změn je i rychlé a srozumitelné sjednání cestovního pojištění online. 

Pojistné limity 4, 12 a 100 milionů Kč 

Podstata každého cestovního pojištění – pojištění léčebných výloh – přichází s navýšením limitů. Základní činí 4 miliony korun, přidán byl zcela nový prostřední limit na úrovni 12 milionů, nabídku završuje limit, který klienty kryje částkou 100 milionů korun. „Reagujeme na situaci s vývojem cen za ošetření ve světě a také na poptávku klientů po vyšších limitech,” upřesňuje Dana Binderová novinku. Základní pojistný sublimit byl navýšen na 20 000 Kč také v případě akutního ošetření zubů. 


Mohlo by vás zajímat: Kybertrendy 2019 podle Avastu? Falešný Obama a chytrá domácnost


Vrácení všech peněz za zrušení cesty 

Absolutní novinku představuje pojištění storna cesty. Zatímco na trhu je běžné nabízet toto připojištění ve variantě, kdy pojišťovna proplatí 80 % vynaložených nákladů na cestu, u Generali je možné sjednat také 100% variantu.

„Neznamená to nic jiného, než že klientům vrátíme veškeré peníze, které na cestu vynaložili, a přesto nemohli odjet. V praxi tak nemusí počítat s žádnou spoluúčastí,” doplňuje detaily Dana Binderová. Pojištění storna cesty ve stoprocentní variantě je navíc možné sjednat úplně samostatně. Může tak být vhodným řešením pro někoho, kdo si chce pojistit například nákup letenek nebo zájezdů.

Dovolenková asistence pro auta 

Pojištění AutoCare, které představuje promyšlený způsob asistenčních služeb s vysokým limity pro osobní vozidla, lze nově sjednat pro všechna auta bez ohledu na jejich věk. A to jak na kratší dobu (minimálně 14 dní), tak i v celoroční variantě. K dispozici je pojistný limit 75 000 Kč, který vystačí například i na odtahy ze vzdálenějších evropských destinací. 


Mohlo by vás zajímat: ČAP: Pojistný trh meziročně narostl o 6 miliard korun!


Vynikající zůstává a vylepšuje se 

Rozšíření se dočkaly i situace, které cestovní pojištění kryje v případě teroristických útoků. Toto riziko se nově vztahuje nejen na škody na zdraví, ale například také na škody způsobené na zavazadlech či elektronice. U úrazového pojištění mají klienti možnost si kromě rizika trvalých následků a smrti pojistit také denní odškodné za vyjmenované úrazy s výplatou 200 Kč/den.Zásah horské služby je automatickou součástí pojištění léčebných výloh a klienti mají k dispozici zvolený limit pro zásah při zranění v horách. V případě ztráty v terénu jde o částku 500 tisíc korun.

Další produktová inovace v podobě pojištění spoluúčasti na věci půjčené znamená více jistoty pro ty, kteří jsou zvyklí si na cestách půjčovat motocykl, auto nebo třeba (elektro)kola či lodě. Generali v případě poškození půjčené věci, kde má klient sjednánu spoluúčast (typicky u havarijního pojištění), uhradí vynaloženou spoluúčast. A to až do výše 30 000 Kč.

Rychlé a srozumitelné sjednání online 

Nové cestovní pojištění doprovází také online sjednávač, který byl nově vyvinutý od základů. Charakterizuje ho srozumitelnost a sjednání v několika málo krocích. A to jak na klasickém desktopovém zařízení, tak samozřejmě ve variantách pro tablety a mobilní zařízení.

Zdroj: Generali Pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články