Novým finančním ředitelem D.A.S. je Pavel Mašek


			Novým finančním ředitelem D.A.S. je Pavel Mašek

Pojišťovna právní ochrany po 20 letech mění finančního ředitele. Dosavadní šéf financí Miroslav Mikeš odchází do důchodu a otěže přebírá Pavel Mašek, který do společnosti přišel v roce 2016. Po čtyřech letech, kdy měl na starosti Risk management, controlling a reporting se tak stal ideální a plnohodnotnou náhradou.

Pavel Mašek vystudoval obor finance a účetnictví na Masarykově univerzitě v Brně, a je členem celosvětově uznávané asociace certifikovaných účetních ACCA. Do D.A.S. nastoupil poté, co se se společností seznámil v rámci finančního auditu pod hlavičkou KPMG.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Googlením ještě nikdo nezmoudřel


Mašek bude mít na starosti finance a správu pojistných smluv. „Vnímám velkou zodpovědnost, která s novou pozicí přichází. Kromě zajištění všech standardních funkcí ekonomického a správního oddělení je mým úkolem především podpora společnosti ve vývoji, kterým procházíme díky inovacím v pojištění právní ochrany a také kvůli změnám v oblasti reportingu,“ dodává nový finanční ředitel společnosti D.A.S. Pavel Mašek.


Mohlo by vás zajímat: PwC: Ředitelé českých firem jsou výrazně optimističtější než při předchozí krizi


O budoucnosti oddělení začalo vedení společnosti přemýšlet již v roce 2016. „Hledali jsme někoho, kdo bude schopen veškerou agendu finančního ředitele postupně převzít. Naším požadavkem bylo, aby nový kolega nejprve pochopil fungování společnosti, a zároveň se nám spolupráce oboustranně osvědčila. Pavel Mašek proto již v roce 2016 byl přijat s tím, že se ujme agendy po panu Miroslavu Mikešovi. Díky tomu došlo k hladkému převzetí kompetencí,” dodává generální ředitelka společnosti D.A.S. Jitka Chizzola.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články