Zemřel člen prezidia AČPM Milan Dočkal


			Zemřel člen prezidia AČPM Milan Dočkal

V pátek  9. října 2020 zemřel po krátké a těžké nemoci ve věku 60 let Milan Dočkal, zakladatel, ředitel a majitel společnosti ADORES centrum pojištění, která je dlouholetým členem Asociace českých pojišťovacích makléřů.

Milan Dočkal reprezentoval svou firmu v Asociaci mimořádně činorodým způsobem, ač musel dojíždět ze sídla v Humpolci, nevynechal žádnou konferenci, seminář či valnou hromadu – všude jsme mohli vidět jeho usměvavou tvář, jak živě diskutuje s ostatními účastníky, a to nejen o úskalích makléřské profese. Jeho nezdolný optimismus, radost z práce i ze života nám budou chybět. V Milanu Dočkalovi ztrácíme obětavého kolegu a skvělého odborníka, který své rozsáhlé znalosti pojišťovnictví zakládal na bohatých praktických zkušenostech.

Po několik volebních období působil ve funkci člena etické komise AČPM a svým rozvážným přístupem pomohl zažehnat nejeden konflikt. V roce 2019 se trvalý aktivní podíl Milana Dočkala na činnosti AČPM zúročil vrchovatě, na valné hromadě byl zvolen do vedení AČPM jako člen jejího prezidia. Zde prosazoval zájmy menších makléřských společností a snažil se přispět k řešení jejich specifických problémů. Dokončit mandát mu bohužel nebylo dopřáno.

Čest jeho památce.

Poslední rozloučení s Milanem Dočkalem se koná 15. 10. 2020 v 11:00 hod v kostele Narození P. Marie v Želivě.


Milan Dočkal

Byl ředitel a majitel české rodinné společnosti ADORES centrum pojištění, která působila hlavně na Vysočině, ale i v Praze a dalších regionech. Věnoval se po celou dobu své profesní dráhy jak pojištění podnikatelů, průmyslu a zemědělství, tak i retailovému pojištění, a provozoval již přes 25 let dvě kanceláře, a to v Humpolci a Pelhřimově. Milan Dočkal byl původem strojař, ale v tomto oboru strávil jen šest let. Potom ho zlákalo pojišťovnictví. Po celou dobu pracoval v oblasti obchodu a pečlivě se staral o své letité VIP klienty. Začínal jako agent v České státní pojišťovně a po vzniku ALLIANZ v ČR zde devět let působil. V roce 2002 založil úspěšně makléřství, které má dnes 15 zaměstnanců.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

illumintifathernelson@gmail.com

Lord Nelson ,  5. 11. 2020

Vítejte ve světě iluminátů. Přiveďte chudé, potřebné a talentované na světlo slávy a bohatství. Získejte znalosti, sílu, peníze, bezpečnost a získejte uznání ve své obchodní, politické rase. Stoupejte na vrchol v čemkoli, co děláte, buďte chráněni duchovní a fyzičtí! To vše dosáhnete v záblesku oka, když vás zasvětí do SKVĚLÉHO ILLUMINATI TEMPLE. Jakmile budete zasvěceni do ILLUMINATI EMPIRE, budete mít řadu výhod, jako je bohatství, sláva, dobré zdraví. A více. Kontaktujte chrám přes WhatsApp +1(646)328-7046

Související články