Allianz pro komunikaci využívá vlastní televizi i on-line platformu


			Allianz pro komunikaci využívá vlastní televizi i on-line platformu
20.4.2020 Spektrum

Ačkoliv současná situace v návaznosti na koronavirovou infekci neumožňuje osobní kontakt, díky digitální době to neznamená, že se nemusíme vidět vůbec. Důkazem je  Allianz pojišťovna v České republice, kde se v těchto týdnech zaměstnanci setkávají prostřednictvím interního televizního kanálu Allianz TV a kde obchodní zástupci hovoří s klienty přes komunikační platformu Allianz NaDotek.

„Jako první z velkých finančních domů v naší zemi jsme při stoprocentním zajištění plného provozu a obslužnosti v rekordním čase přesunuli všechny naše zaměstnance do bezpečí svých domovů na Home Office,“ říká předseda představenstva Allianz pojišťovny Dušan Quis a dodává: „Nezastavil se provoz naší centrály a nezastavila se ani aktivita našich kmenových obchodníků. Jak interně, tak externě, teď ještě více než kdy jindy můžeme naplňovat známé pojišťovácké úsloví o tom, že chráníme budoucnost našich klientů.“

Naše in-house zaměstnanecká i obchodní televize už několik týdnů vysílá ve dvoudenních intervalech a je tak jediným místem, kde se mohou všichni navzájem vidět. Informace, přenášené pomocí obrazu, jsou přesvědčivější i atraktivnější než psaný text či telefonní hovor. Kolegové z Allianz se tak navzájem podporují ze svých provizorních pracovišť prostřednictvím videopozdravů a ukazují, jak mohou vypadat pracovní dny z obýváků, porady z kuchyní a jak udržovat týmového ducha i dobrou náladu na Home Office.


Mohlo by vás zajímat: Dopady pandemie na hospodářství a úvěroví pojistitelé


Kmenová obchodní služba ve většině případů z bezpečnostních důvodů uzavřela svá obchodní místa, ale přesto pracovat také nepřestala. Obchodní zástupci maximálně využívají digitální možnosti včetně komunikační platformy Allianz NaDotek, která v loňském roce v České republice obdržela ocenění Pojišťovací inovátor v prestižní soutěži Nejlepší pojišťovna. Díky ní se zástupce pojišťovny a klient mohou ve stejné chvíli dívat na tentýž dokument a snadno tak projednat jakýkoliv detail textu, i pokud jsou od sebe vzdáleni stovky kilometrů. Stačí k tomu pouze klientova e-mailová adresa. Bez nutnosti stahovat nebo instalovat jakýkoliv další software. Jednoduše, přehledně a zcela v souladu s ochranou osobních údajů.

Nezastavili jsme se. Chráníme budoucnost nejenom našich klientů, ale i vlastních zaměstnanců a obchodníků. Jsme na jedné lodi a díky IT technologiím i specifickým formám komunikace jsme si i v této době blíž, než by se mohlo na první pohled zdát.

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články